66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

ضرورت نصب دوربین مدار بسته

ضرورت نصب دوربین مدار بسته

 

انسان از دیرباز تا به امروز در پی راه هایی برای تامین امنیت در زندگی خود بوده است . استفاده از روش های مختلف طی سالیان اخیر برای برقراری امنیت نشان دهنده اهمیت این موضوع است . یکی از راه های ایجاد امنیت در زندگی نصب دوربین مدار بسته است . نصب دوربین مدار بسته به شما این امکان را می دهد که به راحتی و بدون حضور فیزیکی در هر منطقه ای آنجا را زیر نظر داشته باشید . تحقیقات نشان می دهد وجود دوربین مدار بسته باعث کاهش بسیار زیاد جرم در آن منطقه می شود . نصب دوربین مدار بسته به دو منظور انجام می گیرد. ابتدا برای ایجاد امنیت و سپس برای انجام نظارت . دوربین مدار بسته در واقع معادل فارسی عبارت closet circuit television که به اختصار cctv نیز گفته می شود است . این دوربین ها به صورت ثابت هستند و تصاویر را برای مانیتورها و صفحات نمایش موبایل می فرستند .

 

 

مزایای نصب دوربین مدار بسته

 

نصب دوربین مدار بسته مزایای بسیاری دارد که ما در اینجا برای شما شرح می دهیم . کنترل کردن و نظارت بر اموال و وسایل منزل چه در داخل و چه در خارج از آن همواره دغدغه اصلی انسان بوده است . شما با نصب یک دوربین مدار بسته می توانید شرایط را تحت نظر داشته باشید . داخل منزل را شما می توانید زمانی که حتی در فاصله ی زیادی از منزل قرار دارید به وسیله ی دوربین هایی که با استفاده از سیستم اینترنتی تصاویر را به کیلومترها آن طرف تر می فرستند تحت کنترل داشته باشید . فرض کنید شما به بیرون رفته اید و فرزند خود را در خانه تنها گذاشته اید . شما با استفاده از دوربین مدار بسته به راحتی رفتار و وضعیت او را مشاهده می کنید . مزیت بعدی نصب دوربین مدار بسته برای استفاده در فروشگاه ها است . شما می توانید با نصب دوربین در فروشگاه یا کارگاه خود علاوه بر کنترل افراد خارج از کارگاه می توانید رفتار نیروی کار خود را نیز زیر نظر بگیرید .  استفاده از این روش در کارگاه ها و مراکز تجاری مزیت دیگری نیز دارد که باعث صرفه جویی در مصرف هزینه می شود . شما با یک بار هزینه کردن و نصب دوربین مدار بسته می توانید به جای استفاده از چند نیروی انسانی برای نظارت از این دوربین ها استفاده کنید

 

 

اهمیت نصب دوربین مدار بسته در مکان های عمومی

این یک تصور غلط است که نصب دوربین باعث نقض حریم خصوصی می شود . در مکان های عمومی نصب دوربین مدار بسته به شناسایی افراد مجرم بسیار کمک می کند .

 

 

 

نصب دوربین در این مکان ها این اجازه را می دهد تا با خیالی راحت تر به خرید و مراکز شهر بروید . دیگر نکته مهم برای نصب دوربین مدار بسته در مکان عمومی مدیریت کردن رفت و آمدها است . کمک به دستگیری مجرمین ، کمک به دستیابی به اطلاعات و سرنخ ها ، جلوگیری از اقدامات خطرناک مجرمین تنها بخشی از خاصیت های دوربین مدار بسته است .