66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

داهوا فناوری 2021 محصول اصلی را عرضه می کند

کمپانی داهوا چین ، ارائه دهنده خدمات و راه حل هوشمند اینترنت اشیا leading با محوریت ویدیو محور در جهان ، عرضه محصول اصلی خود را در اجلاس شروع 2021 منتشر کرد. این شرکت با تفسیر مأموریت خود در زمینه ایجاد یک جامعه ایمن تر و زندگی دقیق تر ، فعالیت خود را آغاز کرد: HDCVI 6.0 Plus که به پیشرفت مداوم در فناوری بیش از حد همگام سازی و تمام رنگی 2.0 که در شرایط کم نور بسیار کم عملکرد عالی ارائه می دهد ، منجر به ایجاد نوآوری در آینده AIoT می شود.

پیشرفت تکنولوژی اخیر صنعت را به سمت دوره AIoT سوق داده است. با این حال ، برنامه های واقعی و عملی و مقادیری که برنامه ها می توانند برای کاربران نهایی به همراه داشته باشند ، نیروهای محرک اصلی هستند. Dahua Technology به عنوان یک پیشرو در ارائه محصول و راه حل ، نه تنها این فن آوری ها را راه اندازی می کند بلکه بر روی پرداختن و حل نکات درد کاربران تمرکز دارد.

 

توجه جهانی به هوش مصنوعی در حال افزایش است. طبق بازارهای بازار ، انتظار می رود اندازه بازار جهانی نظارت تصویری از 45.5 میلیارد دلار در سال 2020 به 74.6 میلیارد دلار تا سال 2025 با CAGR 10.4 درصد رشد کند. پیشرفت های مربوط به پیشرفت های فن آوری مانند هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ، نیاز به عرضه محصولات جدید و نوآورانه برای مقابله با بحران امنیت را در هر سطح افزایش داده است. هوش مصنوعی و یادگیری عمیق در برنامه های مختلف استفاده نهایی استفاده می شود و فرصت هایی را برای بازار نظارت تصویری فراهم می کند.


داهوا فناوری برای طبقه بندی و ارائه بهتر محصولات و راه حل های هوش مصنوعی خود و ارائه دقیق ارزش هوش مصنوعی به مشتریان خود ، سال گذشته سری کانال های WizSense و پروژه های WizMind را منتشر کرد. در سال 2021 ، این دو سری به تکامل خود ادامه می دهند و نوآوری و قدرت Dahua Technology در زمینه AI را نشان می دهند.


با تمرکز بر روی انسان و وسیله نقلیه ، سری WizSense گزینه ای ایده آل برای سناریوهای کاربردی با ابعاد کوچک و متوسط ​​مانند ویلا ، مغازه ها ، انبارها ، محوطه های محرومیت و خصوصیات شخصی در فضای باز مانند استخرهای ماهی و باغ ها است. با بودجه محدود ، مالکان / مدیران این املاک معمولاً با کمبود ویژگی های مهمی مانند شناسایی انسان / وسایل نقلیه ، جستجوی هوشمند هدف و غیره در سیستم های امنیتی خود روبرو می شوند. اکنون با WizSense ، این معضلات از بین رفته است.


محصولات و راه حل های سری WizSense با داشتن SMD 3.0 ، کدگذاری هوش مصنوعی و بازدارندگی فعال ، توابع هوشمند قدرتمند ، پیکربندی ساده و طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهند و هوش مصنوعی را برای همه فراگیر می کند. با پشتیبانی از فناوری پیشرفته Smart Motion Detection (SMD 3.0) ، WizSense زنگ هشدار دقیقی را برای انسان و وسیله نقلیه فراهم می کند که نرخ فیلتر حیوانات را بهبود می بخشد ، و به کاربران اجازه می دهد تا بر آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنند. این دوربین همچنین دوربین هایی با نور هشدار دهنده و آژیر خطرناک و همچنین اعلان فشار در زمان واقعی بر روی تلفن های همراه را برای کمک به کاربران در جلوگیری از مزاحمان و از بین بردن خطرات احتمالی ارائه می دهد. علاوه بر این ، با عملکرد جستجوی هدف هوشمند همراه است که به کاربران امکان می دهد اهداف را با توجه به نوع هشدار هشدار جستجو کنند ، که به طور قابل توجهی بهره وری جستجوی هدف را بهبود می بخشد و در وقت و هزینه کار کاربران صرفه جویی می کند.


از طرف دیگر ، سری WizMind با هدف توانمند سازی عمودی ها با فناوری پیشرو AI ، در ارائه راه حل های هوشمند دقیق ، قابل اعتماد و جامع با هوش مصنوعی برای انواع صنایع عمودی ، از جمله شهر امن ، حمل و نقل ریلی ، مدیریت ترافیک ، دادگستری ، رقابتی است. ، ساختمان ، خرده فروشی ، انرژی و غیره. با بودجه کافی ، پروژه های این صنایع می توانند از راحتی کارایی پیشرفته هوش مصنوعی و سفارشی سازی سطح بالا برخوردار شوند.


WizMind با تراشه های AI و الگوریتم های یادگیری عمیق دارای نکات برجسته فنی ، از جمله فراداده ویدئو ، تشخیص چهره ، محافظت از حریم خصوصی ، امنیت منطقه وسیع ، پارکینگ غیرقانونی ، ANPR ، تصویربرداری حرارتی ، نظارت بر اشیا، و غیره است. واکنش سریع و دقیق را در مورد آنچه برای شما مهم است فراهم می کند. علاوه بر این ، این ویژگی عملکرد دقیق تر و م searchثرتری برای جستجوی هوش مصنوعی برای یافتن اهداف ، تولید داده های مختلف انسانی برای تجزیه و تحلیل بیشتر کسب و کار دارد. با داشتن چندین راه حل AI مبتنی بر وسیله نقلیه ، ویژگی های بیشتری از وسایل نقلیه را برای کنترل آسان ، جستجوی سریع و تجزیه و تحلیل تجارت فراهم می کند. علاوه بر این ، WizMind الگوریتم های یادگیری عمیق را با فناوری تصویربرداری حرارتی ترکیب می کند تا به کاربران در دستیابی به نظارت از راه دور در محیط های سخت ، نظارت بر درجه حرارت بدون تماس و جلوگیری از آتش سوزی زودهنگام کمک کند.