66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

اپلیکیشن انتقال تصویر برند هایک ویژن (ivms)

اپلیکیشن انتقال تصویر برند هایک ویژن (ivms)

امروزه افراد زیادی به دنبال امنیت در محل زندگی و محل کار خود می باشند و هر کس به گونه ای این امنیت را تامین می کند .

یکی از این راه ها نصب دوربین مداربسته در محل زندگی و محل کار می باشد.

یکی از کشور هایی که در ضمینه تجهیزات امنیتی و نظارتی جزء اولین کشور هاست کشور چین می باشد ، که برند معروف هایک ویژن(hikvision)  در کشور چین تولید می شود که در سال های 2016 و 2017 برترین برند دوربین مداربسته در جهان را به خود اختصاص داد .

برند هایک ویژن امروژه در تمام دنیا دارای نمایندگی های زادی می باشد که عمده فروش آن در کشور آمریکا می باشد که شایان به ذکر است در سال 2017 پرفروش ترین برند دوربین مدار بسته در کشور آمریکا شد .

برند هایک ویژن تمامی استاندارد های جهانی برای تولید محصولات خود را دارا می باشد  و با بروز ترین  و جدیدترین دستگاه ها که کمترین خطا را در تولید دارا می باشند، محصولات خود را تولید می کند .

یکی از نقاط قوت دوربین های مدار بسته هایک ویژن برنامه و اپلیکیشن ivms  یا همان کنترل از راه دور دوربین های مدار بسته می باشد.

برنامه ivms  به 2 صورت قابل استفاده می باشد ، اول به صورت نصب بر روی کامپیوتر و استفاده آن در ویندوز و دوم به صورت نصب اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل (اندروید و آی او اس ) قابل استفاده می باشد.

ماهیت این برنامه دیدن تصاویر دوربین های نصب شده  از هر مکانی  در دنیا که کاربر دسترسی به انترنت داشته باشد می باشد و این کار به داشتن آی پی استاتیک و برنامه انتقال تصویر  (ivms) در دی وی آر های هایک ویژن امکان پذیر می باشد .

شما برای انجام این کار بعد از نصب دوربین مداربسته توسط تکنسین نصب ابتدا توسط یک مودم و کابل انتفال دیتا به دستگاه دی ویآر خود انترنت می دهید ، سپس از شرکتی که انترنت خود را تامین می کنید تقاضای کد آپی استاتیک می نمایید که برای هر سیستم متفاوت است ، بعد از دریافت کد 16 رقمی استاتیک آنرا بر روی دستگاه دی وی آر خود تعریف می کنید سپس اپلیکیشن و برنامه ivms  را بر روی دستگاه کامپیوتر و یا گوشی موبایل خود نصب می نمایید و  آپی استاتیک خرداری شده را نیز بر روی برنامه ست نمایید.

این برنامه قابلیت های زیادی برای کابر در نظر گرفته است که اولین و مهم ترین ویژگی این برنامه که متمایز کرده این برند را با ما بقی برند ها انجام عمل پلی بک گیری (نمایش تصاویر ضبط شده روزهای قبل از راه دور) از راه دور و هم چنین ضبط تصاویر به صورت عکس و فیلم بر روی سیستم کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند موبایل است .

باید در نظر داشت فرمان دادن به دستگاه دی وی آر ( ضبط کننده تصاویر) از راه دور یعنی دیدن تصاویر ضبط شده روز های قبل  دی وی آر  توسط اپلیکیشن و برنامه ivms  یرند هایک ویژن انقلابی عظیم در صنعت دوربین های مدار بسته و تجهیزات امنیتی بود که البته بعد از گذشت چند سال برند های دیگر دنیا از قبیل داهوآ و سامسونگ و پاناسونیک این قابلیت بسیار موثر را در برنامه های پلی بک گیری خود گنجاندند .

برند های تولید کننده دوربین مداربسته هر کدام یک برنامه برای انتقال تصویر از راه دور  ارائه کرده اند که هر کدام متمایز از یکدیگر می باشند و شما نمی توانید اگر دستگاهتان به طور مثال برند هایک ویژن است برنامه انتقال تصویر داهوآ یا سامسونگ را استفاده کنید برای انتقال تصویر و حتما باید برنامه انتقال تصویر ivms که مخصوص دوربین های هایک ویژن است را دانلود و استفاده نمایید.

برای دریافت این برنامه لازم است تنها به سایت www.hikevision.com  مراجعه کرده و در لیست دانلود های سایت برنامه یا اپلیکیشن متناسب با دستگاه خود را دانلود کرده و آنرا نصب نمایید .

پس از نصب آن کد 16 رقمی که معروف به آپی استاتیک است را بر روی برنامه ست کرده و میتوان بعد از آن هرجایی که دسترسی به انترنت داشتید تصاویر دوربین های خود را ببینید و هم چنین پلی بک انرا نیز بگیرید.

امروزه شرکت های زیادی کارهای خدماتی در ضمینه دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی  در کشور ما فعالیت دارند و کار انتقال تصویر را برای کار بران انجام می دهند .

شرکت جهان تجارت اولین شرکتی بود که در این ضمینه تکنسین های تربیت شده زیر نظر مهندسان خارجی را به خدمت گرفت و به صورت تخصصی کار انتقال تصویر و پلی بک گیری در سراسر جهان را به مشتریان خود ارائه کرد .

شرکت جهان تجارت:

شرکت جهان تجارت در سال 2016 با قراردادی  با شرکت هایک ویژن چین به امضا رساند و خود را شریک تجاری این شرکت در ایران به مشتریان خود معرفی کرد و محصولات هایک ویژن را به صورت مستقیم در بازار ایران با گارانتی معتبر هایک سرویس به فروش رسانید .

این شرکت در ضمینه تجهیزات امنیتی  و نظارتی هم چنین شبکه و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری  فعالیت های زیادی را دارد.

برای مشاوره در تمام ضمینه های تحهیزات امنیتی و نظارتی و شبکه  به صورت رایگان لازم است فقط به سایت www.jahantejarat.org  مراجعه و با کارشناسان متخصص تماس حاصل نمایید.