66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

چه خدماتی را باید از شرکت دوربین مداربسته انتظار داشت

چه خدماتی را باید از شرکت دوربین مداربسته انتظار داشت

 

با وجود اینکه دوربین های مداربسته در نگاه اول چند عدد دوربین و یک دستگاه به نظر میرسند اما از مجموعه ای از قطعات و ادوات جانبی تشکیل شده اند که تشخیص نوع کیفیت و خدمات از توان کاربران عادی خارج است و این وظیفه شرکت پیمانکاری دوربین مداربسته است تا مشتریان را از خدمات و کیفیت کالا ها مطلع کنند.برای اینکه بدانیم چه کیفیتی و چه خدماتی را باید از دوربین های مداربسته انتظار داشته باشیم نیاز است تا المان های تشکیل دهنده یک سیستم دوربین مداربسته را بشناسیم. که اکثر آنها فاکتورهایی هستند که مشخصه های کیفیتی دوربین های مداربسته را تعریف میکنند و دیگری فاکتورهایی هستند که مشخصه های نصب و عوامل ظاهری دوربین های مداربسته را نشان میدهند. در این مقاله سعی داریم به این تفاوت ها بپردازیم.

 

یکی از شاخصه های واضح در دوربین های مداربسته نصب تمیز و باکیفیت این سیستم ها در محیط میباشد. شرکت جهان تجارت به واسطه تیم مجرب نصب خو توانسته خدمات مطلوبی را دراین زمینه به مشتریان خود ارایه کند  بدین صورت که در مرحله اول کارشناس محیط را بازدید کرده و محل دوربین های مداربسته را از طریق نشانگرها جاگذاری شده و هنگام نصب محل آنها مشخص میشود و همینطور کارشناس محل دقیق سیم کشی و کابل کشی را بر اساس کمترین فاصله و بهترین مشخصه ظاهری طراحی میکند تا با کمترین هزینه بیشترین کیفیت ظاهری و تمیزی در نصب را داشته باشیم. تیم نصب شرکت جهان تجارت اولویت خود را بر روی کیفیت نصب و تمیزی کار قرار میدهند و در مرحله دوم هزینه را در نظر میگیرند. متاسفانه زیاد هستند افرادی که مبادرت به نصب دوربین های مداربسته بدون توجه به محیط نصب و تمیزی کار به صورت غیر حرفه ای و بدون طراحی و جانمایی و غیر کارشناسی و مهندسی میکنند و از نتایج آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  سوراخ های اضافه در دیوارها و جای سیاهی دست روی دیوار ، سیم و داکت کشی آویزان و شل و از همه بدتر جاگذاری غلط دوربین های مداربسته که اگر در مسیر مستقیم تابش خورشید باشند در ساعاتی از روز تصویر با نور خیلی زیاد که به اصطلاح تصویر سوخته میدهند. در این زمینه مثال های زیادی وجود دارد که حرفه ای ها برای آن آموزش دیده اند .

 

گارانتی محصولات همیشه دغدغه مشتریان و کاربران بوده و متاسفانه گارانتی در کشور ما به درستی تعریف نشده و خدمات نمیدهد، خیلی از شرکت ها در موقع ارایه خدمات کم کاری کرده و متاسفانه از پذیرفتن شرایط گارانتی سربازمیزنند و همین طور افرادی در قالب شخص و غیر از شرکت اقدام به نصب دوربین های نداربسته میکنند که اصلا حرفه ای نیستند و بدیهی است گارانتی هم در کار نیست. این مسایل انتخاب و اطمینان را برای مشتریان سخت کرده است که توصیه ما این است تا مشتریان عزیز از شرکت های تخصصی این کالاها خرید انجام دهند و درباره رزومه شرکت ها تحقیق نمایند. شرکت جهان تجارت محصولات دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی را وارد کرده  و بخش گارانتی در محل شرکت مشغول به ارایه خدمات به مشتریان عزیز میباشند. شایان ذکر است دوربین های مداربسته ، هارد ، و دستگاه DVR در سیستنم دوربین های مداربسته شامل گارانتی تعویض میباشند و قطعاتی مانند آداپتور ؛ سیم و کابل ، و داکت شامل گارانتی نبوده اما از خدمات پس از فروش برخوردار میباشند. زمان و گارانتی تعویض برای محصولات شرکت جهان تجارت یک سال برای دوربین های مدار بسته و DVR میباشد و برای هارد دیسک حافظه 18 ماه میباشد. خدمات پس از فروش محصولات ما برای مدت 5 سال میباشد که البته تمام موارد در قراردارد ها با مشتریان عزیز نوشته میشود.

 

کیفیت محصولات از دیگر خدماتی است که باید به آن اشراف داشت. دوربین های مداربسته در تنوع زیادی وجود دارند و متاسفانه به دلیل نبودن نظارت کافی در کشور بر محصولات سیستم های مداربسته و توجه به ارایه محصول با قیمت پایین باعث شده در رقابت به عرضه کالا با قیمت پایین کیفیت محصولات نادیده گرفته شود. که باز هم تنها را برای جلوگیری از خرید کم کیفیت اعتماد به شرکت های بزرگ معتبر  نصب و عرضه این محصولات میباشد تا هم کیفیت خدمات را تضمین کنند و هم کیفیت تصاویر را قبل از نصب به مشتریان ارایه دهند.کیفیت قطعات دوربین های مداربسته نیز به لطف اعتبار شرکت جها تجارت و همینطور گارانتی معتبر شرکت تضمین شده است. بحث دیگری در مورد کیفیت مطرح است و آن نیز کیفیت لوارم جانبی میباشد که به ظاهر اهمیت چندانی ندارد مانند سیم برق و کابل تصویر که اگر درصد مس آنها کمتر از مقدار استاندارد باشد باعث قطعی تصویر، پرش تصویر و نویز دادن آن میشود ، متاسفانه در بازار ایران سیم و برق غیر استاندارد فراوان است و غیر حرفه ای ها برای سود بیشتر و قیمت پایینتر کیفیت را نادیده میگیرند.از دیگر وسایل جانبی میتوان به فیش BNC ، داکت ، آداپتور میتوان اشاره کرد که هر یک به تنهایی اهیمت زیادی در کیفیت تصویر نهایی و راحتی استفاده از آن  دارند.

 

ارایه خدمات پس از فروش آخرین ویژگی برای یک شرکت معتبر دوربین مداربسته میباشد، خدمات پس از فروش میتواند شامل ارتقا سیستم دوربین مداربسته فعلی باشد یا تعویض بخشی از سیستم و یا اینکه خرابی دوربین های مداربسته و تجهیزات آن باشد که شرکت وظیفه دارد در کوتاهترین زمان ممکن جهت رفع نیاز مشتری درمحل حضور پیدا کند، بر اساس آمار تجربی شرکت جهان تجارت به ازای هر 10 مشتری3  مشتری در طول بازه زمانی مشخص با دفتر تماس گرفته و خواستار خدمات پس از فروش محصولات دوربین مداربسته بوده اند، که بیشتر شامل ارتقای سیستم یا ایجاد دسترسی بیشتر افراد به بازبینی آنلاین دوربین های مداربسته بر روی تلفن های همراه ساکنین بوده است ، در نتیجه اگر قصد نصب دوربین مداربسته دارید حتما به این موضوع اشراف داشته باشید که در بازه زمانی 1 تا 2 سال امکان نیاز مجدد به خدمات پس از فروش که میتواند از یک سوال ساده تا نصب دوباره دوربین مدار بسته باشد نیاز پیدا کنید که لازمه آن نصب دوربین مدار بسته از شرکت معتبر میباشد.

 

برای نتیجه گیری میتوان اشاره کرد که دوربین های مداربسته فقط خود این قطعات نیستند بلکه بسته کاملی شامل تمیزی کار نصب ، گارانتی معتبر محصول ، کیفیت قابل اعتماد محصولات و خدمات پس از فروش میباشد و خوشبختانه شرکت جهان تجارت توانسته سالها با وجود رقبای فراوان در این حوزه با اتکا به اصل موضوع خدمات و اصالت کارها جایگاه اعتماد مطلوب را به لطف مشتریان خود فراهم کند.