66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

رابطه بین دوربین خوب با خدمات اینترنتی و الکترونیکی

رابطه بین دوربین خوب با خدمات اینترنتی و الکترونیکی

 

برای داشتن دوربین مداربسته خوب صرفا به کیفیت تصویر و کیفیت ساخت نمیتوان اشاره کرد، ما در عصر ارتباطات زندگی میکنیم پس امکان انتقال داده و تصویر بخشی از راحتی و آرامش کاربران دوربین مدار بسته میباشد، حال میخواهیم دلیل اهمیت انتقال تصویر و دیگر اطلاعات را در این مقاله بررسی کنیم.

 

یکی از اصلی ترین فاکتور ها در خدمات اینترنتی دوربین مداربسته فعال بودن سرور میباشد به این معنی که اگر شرکت تولید کننده دوربین مداربسته سرور پر سرعت تهیه کند و اپلیکیشن مناسب ، پرسرعت و کارامد تهیه کند میتوان انتقال تصویر با سرعت بالا و همینطور کیفیت بالا را در گوشی تلفن همراه یا هر دستگاه متصل به اینترنت داشت ولی فرض کنیم شرکت تولید کننده دوربین مداربسته برند نباشد و توان مالی خوبی در خرید سرور دوربین مداربسته نداشته باشد پس کیفیت انتقال تصویر ضعیف خواهد بود و بی کیفیت با سرعت پایین و کاربران متوجه آن نمیشوند و یکی از دلایل ارزانی این دوربین های مداربسته همین میباشد. و از طرفی بعد مدت زمانی بعضی از تولید کننده های ضعیف دوربین مداربسته سرور خود و همین طور اپلیکیشن خود را تمدید نمیکنند که باعث قطعی انتقال تصویر میشود و بعضا کاربران تصور میکنند به علت فیلترینگ این اتفاق افتاده.

 

از فاکتورهای مهم دیگر در خدمات اینترنتی امن بودن سرور و شبکه میباشد که بسیار پرهزینه میباشد، اگر شرکت تولیدکننده دوربین مداربسته برند نباشد یا ضعیف باشد هزینه کمتری برای امن بودن و غیر قابل هک بودن پرداخت میکند که باعث میشود تصاویر ضبط شده محل سکونت یا هر محلی که دوربین مداربسته نصب شده قابل دسترس برای هکر ها باشد بدون اینکه کاربر متوجه این اتفاق شود و تمام تصاویر و عبور و مرور های فضای دوربین مداربسته در اختیار هکرها قرار گیرد. شرکت های معتبر هزینه های زیاد برای فایر وال ها و قفل های اینترنتی انجام میدهند که باعث نفوذناپذیری این سرور ها میشود.

 

اپلیکیشن های انتقال تصویر دوربین مداربسته اگر حرفه ای باشند میتوانند ویژگی های دیگری از جمله چک کردن تصویر در ساعات قبل را توسط گوشی تلفن همراه برای کاربر فراهم کنند، انتقال تصویر معمولا آنلاین بوده و کاربر فقط تصاویری که همان لحظه اپلیکیشن را باز کرده میتواند مشاهده کنند اما بعضی از اپلیکیشن های انتقال تصویر دوربین مداربسته این امکان را فراهم میکند تا بتوان حتی ساعاتی قبلتر از زمانی که شما اپلیکیشن را باز میکنید مشاهده کنید.

 

و در آخر میتوان به این موضوع اشاره کرد که سرورهای برندهای مطرح دوربین مداربسته سرعت انتقال داده زیادی دارند که باعث ایجاد رضایت در تماشای تصاویر برای کاربران میشود و قطع شدن و کندی تصاویر در این سرورها وجود ندارند.

 

به عنوان نتیجه گیری میتوان گفت بسیاری از فاکتورها در خصوص کیفیت دوربین های مداربسته قابل لمس برای کاربران عادی نمیباشد که کاملا تخصصی میباشد که مشاور آگاه یا شرکت پیمانکاری مطلع میتواند آنرا برای مشتریان شرح دهد.