66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی :

امروزه تقاضای دوربین مداربسته به صورت مخفی بر اساس شرایط افزایش پیدا کرده است ، افرادی برای کنترل پرستار کودک و افراد مسن نیاز دارند تا در فضای خصوصی خود از دوربین های مداربسته مخفی استفاده کنند.تا بتوانند افراد غریبه در محل خصوصی خود را راستی آزمایی کنند.

 

دوربین های مداربسته مخفی همانند دوربین های مدار بسته معمولی بوده و تنها تفاوت آن ها خود دوربین میباشد به عبارت دیگر دوربین مدار بسته مخفی تشکیل شده است از دستگاه DVR ( دستگاهی که دوربین ها به آن ها وصل میشود و تصاویر را به تلویزیون منتقل میکند) ، هارد برای ذخیره تصویر ، دوربین ، و مجموعه کابل برق و کابل تصویر برای ارتباط بین دوربین مداربسته و دستگاه DVR ، با این تفاوت که دوربین مداربسته مخفی به علت کوچکی لنز به هدف مخفی بودن متاسفانه مانند دوربین های معمولی نمیتواند دید در شب حرفه ای داشته باشد و در شب باید نور کافی در محل باشد برای داشتن تصویر، و همینطور به علت کوچکی دوربین کیفیت تصویر پایینتر از دوربین های مداربسته معمولی میباشد. همینطور برای مخفی بودن نیاز هست تا بتوان سیم و کابل ارتباطی را نیز مخفی کرد پس در محیط هایی که همچنین شرایطی نیست نمیتوان از سیستم دوربین مداربسته استفاده کرد به دلیل اینکه حتما محیط باید دارای شرایط لازم برای مخفی کردن کابل ها باشد.از ویژگی های دوربین مداربسته میتوان به کسب اطلاعات و راستی آزمایی افراد نام برد به ویژه زمانی که سلامتی افراد نزدیک در میان باشد برای مثال گرفتن پرستار برای افراد مسن یا کودکان همیشه چالش برتگیز بوده و دوربین های مدار بسته مخفی میتوانند نیت و کیفیت کار اصلی افراد را نشان دهند.

دوربین های مداربسته مخفی البته نیاز به اخذ مجوز نیز دارد تا شرکت نصب مطمن باشند که محل نصب متعلق به حریم شخصی شما بوده و همینطور شما اجازه نصب این دورببین های داربسته مخفی را دارید.

در ارتباط با دوربین های مدار بسته مخفی میتوان اشاره کرد که مدل های زیادی در بازار وجود دارند که دوربن هایی به شکل لامپ که فقط یک دوربین هستند با چشمی ضعیف همینطور برای ذخیره تصویر از حافظه رم استفاده میشود که محدود میباشد.

 

از معایب این دوربین ها میتوان اشاره به حافظه کوچک رم کرد که کند نیز میباشد و فقط ساعات محدودی را میتواند ذخیره تصویر داشته باشد و همینطور کیفیت تصویر آن نیز ضعیف میباشد در نهایت در سیستم دوربین مداربسته شما هم زمان میتوانید جندین دوربین مخفی را چک کنید ولی در این دوربین های لامپی شما در واحد زمان فقط یک دوربین را میتوانید چک کنید.

 

به عنوان نتیجه گیری بر اساس نیاز کاربر دوربین های مداربسته مخفی میتوانند کارامد باشند و نیاز مشتری را برطرف کنند ولی باید توجه داشت این مخفی بودن معایبی را ایجاد میکند مانند دید در شب ضعیف و کیفیت تصویر پایینتر در مقایسه با دوربین های مدار بسته معمولی و همینطور قیمت دوربین مداربسته مخفی کمی گرانتر از دوربین های معمولی است، و در دوربین های مدار بسته لامپی مخفی (تک دوربین ها ) نسبت به دوربین های مدار بسته مخفی کارایی کمتر دارد.

 

درصورتی که نیاز به خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران را دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان جهان تجارت استفاده کنید!