66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

کشورهای سازنده و فروشنده دوربین های مداربسته در ایران

دوربین های مدار بسته با قیمت های مختلفی در بازار ایران عرضه میشوند که متاسفانه این گستردگی قیمت و تنوع کیفیت و نبودن نظارت کافی در این بازار ، کار را برای خریداران این کالا سخت کرده است و اکثر فروشندگان بر کیفیت و خدمات خود اصرار دارند ، اما واقعا کدام محصول را باید تهیه کرد.

اکثر دوربین های مدار بسته در ایران از کشور چین وارد میشوند که قسمت بزرگی از آنها به صورت دوربین مدار بسته کامل وارد میشوند و بخشی دیگر به صورت قطعات دوربین مدار بسته وارد میشوند و در ایران مونتاژ میشوند که البته بخشی از قطعات تکمیلی ساخت ایران میباشند.

دوربین های وارداتی با برندها و کیفیت های متنوعی وارد ایران میشوند که فقط دو برند از میان آنها جهانی و شناخته شده است و بقیه برندها به سلیقه وارد کننده با نام و برند تعریفی شرکت به ایران وارد میشوند.

برندهای معروف دوربین مداربسته میتوان به برند هایک ویژنHickvision و داهوا dahua اشاره کرد ، این دو برند نمایندگی در ایران داشته و دوربین هایی با کیفیت خیلی بالا را در ایران و بقیه نقاط دنیا پخش میکنند و عملا در همه دنیا به عنوان برند خوب و با کیفیت شناخته شده اند البته این دوربین ها نسبت به دوربین های مداربسته معمولی گرانتر بوده و بخشی از قیمت بالای آنها به علت برندینگ این شرکت ها میباشد. این برندهای معروف متاسفانه بازار های تقلبی هم در ایران دارند و فروشنده های سودجو برای سود بیشتر کالاهایی با کیفیت پایینتر را با بسته بندی و قابی مشابه نمونه اصلی به بهانه های مختلف در بازار به فروش میرسانند و البته اینکه اکثر خریدارها اطلاعات تخصصی در زمینه دوربین های مدار بسته را ندارند و بهتر است که برای خرید به شرکت های معتبر مراجعه کنند.

 

حال برسیم به دسته سوم دوربین های مداربسته که به سلیقه واردکنندگان در بازار ایران موجود میشوند که خود به هزاران برند مختلف تقسیم میشوند. از مزایای این دوربین های مدار بسته میتوان به قیمت مناسبتر نسبت به برندهای مطرح اشاره کرد و همینطور اگر واردکننده از قطعات اصلی و با کیفیت در خرید خود استفاده کرده باشد پس دوربین مدار بسته خوب با قیمت مناسب تهیه کرده اید. که نشانه آن فروشنده یا شرکت معتبری است که محصولات و کار خود را گارانتی میکند. از معایب این برندهای این است که متاسفانه تقاضا برای کالای ارزان در کشور ما بسیار بالا بوده و خریدارانی که اطلاعات تخصصی ندارند و فقط به قیمت پایینتر اهمیت میدهند باعث شده اند تا افرادی سودجو دست به واردات دوربین های مداربسته ارزان بی کیفیت بزنند و این دوربین ها کیفیت هایی پایین دارند و قابلیت تشخیص پلاک و وضوح تصویر لازم برای مشخص شدن چهره افراد را ندارند. و همینطور بعد از مدتی کارکردن خراب میشوند و گارانتی و شرکت معتبر هم ندارند که پاسخگو باشند و عملا خریدار مجبور به هزینه هایی بیشتر برای تعویض یا تعمیر این دوربین ها میشوند. 

آن دسته از دوربین هایی که در داخل کشور مونتاژ میشوند نیز مانند دسته بی نام وارداتی بستگی به شخص یا شرکت وارد کننده دارند ولی به طور کل دوربین ها ی مدار بسته مونتاژ ایران دارای کیفیتی پایینتر از دوربین های وارداتی هستند. 

برای نتیجه گیری میتوان گفت برای پروژه هایی سازمانی و تعداد دوربین بالا بهتر است که از دوربین های مداربسته شناخته شده و با کیفیت بالا استفاده کرد و همینطور در پروژه های کوچک نیز حداقل کار با شرکت های معتبر با گارانتی محصولات و خدمات استفاده شود.

 

درصورتی که نیاز به خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران را دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان جهان تجارت استفاده کنید!