66567040    66567256 

مشاوره رایگان 

 ​​​​​​​۰۹۱۲۱۲۰۰۸۰۴​​​​​​​   ۰۹۱۲۱۲۰۰۳۴۸

​​​​​​​تماس همه روزه

09:00

18:00 الی

آدرس:    تهران، میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 94، واحد 8

شرکت جهان تجارت
​JAHAN TEJARAT

مزایای نصب سیستم دزدگیر برای اماکن و منازل

مزایای نصب سیستم دزدگیر برای اماکن و منازل


نصب دزدگیر برای منازل و فروشگاهها و اماکن بسیار پرکاربرد می باشد این سیستم جهت جلوگیری از ورود و اعلام حضور اشخاص در هنگام وارد شدن به ملک شما میباشد نصب دزدگیر برای منازل همچنان بازدارنده ترین عامل برای جلوگیری از سرقت است.


سارقان و خلافکاران فرصت طلب هستن و همیشه بدنبال راحتترین مسیر برای سرقتند مطالعات گسترده کارشناسان نشان داده که ساختمانهایی که مجهز به دزدگیر و سیستمهای حفاظتی نیستند سه برابر بیشتر مورد تعرض سارقان قرار گرفته اند، از این جهت افرادی که ساختمان خود را مجهز به سیستم حفاظتی و دزدگیر میکنند با قرار دادن تابلو دیگران را از مجهز بودن به دوربین و دزدگیر باخبر میکنند تا احتمال ورود سارقان به ساختمان را کاهش دهند در چنین شرایطی سارقان میدانند با ورود به آن محل نقشه آنان شکست خواهد خورد.


سیستم دزدگیر این مزیت را دارد که بتوان از راه دور و از هر نقطه ای از جهان سیستم دزدگیر را کنترل کرد و به آن فرمان داد فعال کردن سیستم از طریق گوشی موبایل امکانپزیر میباشد و در صورت بروز خطر به گوشی شما پیام ارسال می گردد و یا تلفن شما زنگ میخورد همچنین شماره هایی که در پنل تلفن کننده دزدگیر ذخیره میگردد محدود نیست و بسته به نوع پنل و برند آن متفاوت میباشد.


سنسورهای اعلام خطردزدگیر متفاوت هستند و بنا به محیط وشرایط و مکانی که قرار است نصب گردد مشخص میشوند تعداد چشمی های دزدگیر نوع چشمی ها (معمولی،بی سیم،چشمی وزنی ، دتکتورها،مگنت ها و ....) متفاوت میباشند.

 

شرکت جهان تجارت برای این منظور که بالاترین راندمان کاری را از سیستم دزدگیر به مشتریان ارائه دهد کارشناسان خود را به محل اعزام می کند و بعد از نتیجه کارشناسی سیستم مورد نظر را با بهترین پکیج که بیشترین نتیجه را به مشتری ارایه دهد پیشنهاد میدهد. 
شرکت جهان تجارت برندهای مختلف دزدگیر با قیمتهای متفاوت را در دسترس مشتریان قرار خواهد داد تا بنا به بودجه و نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشند.
برند های دزدگیر
 ANIK ، FIVE STAR ،CLASSIC ،SILEX ،MASTER  ،PARADOX ،GAP

 


 اجزای تشکیل دهنده پکیج کامل دزدگیر

 

پنل دزدگیر، دستگاه تلفن کننده(سیم کارتی-خط شهری) آژیر، بلندگو، پدال اعلام سرقت، باطری ذخیره برق، دتکتوردودی، دتکتور حرارتی،شاسی اعلام سرقت،مگنت لای درب،دتکتورهای خطی متری،سنسور حساس به شکستن شیشه، ریموت و .... لوازم اجرایی برای نصب یک پکیج کامل دزدگیر میباشد که همگی بنا به شرایط موجود و درخواست مشتری انتخاب و اجرا میشود.
وجود باطری در پکیج این امکان را به شما میدهد که نگران قطعی برق از سمت سارقان نباشید و با خیال راحت خانه یا فروشگاه خود را ترک کنید. باطری برق را ذخیره کرده و در صورت قطعی برق را به پنل دزدگیر میرساند.

در حقیقت عملکرد دزدگیر جنبه پیشگیری از وقوع سرقت میباشد و اگر بخواهیم دسته بندی در زمینه سیستمهای حفاظتی انجام دهیم نصب دزدگیر در مرحله ابتدایی حفاظت از محیط میباشد و نصب دوربین در مرحله دوم قرار میگیرد زیرا که دزدگیر اعلام وجود خطر میکند و دوربین هویت جرم را نمایان میکند .میتوان گفت این دوسیستم مکمل هم میباشند و برای حفظ امنیت هر دو لازمند.

 

در صورتی که نیاز به خدمات نصب دوربین مدار بسته و نصب دزدگیر و سیستم امنیتی برای منزل یا محل کار خودتان را دارید، می‌توانید با تماس با کارشناسان جهان تجارت از راهنمایی و مشاوره رایگان بهره مند شوید.